Na Evropu 2 nastupují Jindra Ekl a Jakub „Koťák“ Kotek, Pavel Cejnar se posouvá ve vysílání

Rádio Evropa 2

Novým moderátorem Evropy 2 je od pondělí 27. ledna Jakub „Koťák“ Kotek, ve stejný den se do rádia po třech letech vrací Jindra Ekl. Nový vysílací čas má i Pavel Cejnar. Další novinkou od února je Rap ateliér.

 


 

Jednička v poslechovosti mezi mladými posluchači – Evropa 2 – upravuje dopolední vysílací časy v pracovní dny. „Rozšířit náš osvědčený moderátorský tým Evropy 2 o nové hlasy jsme měli v plánu již delší dobu. Nové posily vždy pečlivě vybíráme tak, aby se jednak líbily věrným posluchačům, ale i bezvadně zapadly do naší zajeté party. Nakonec jsme se rozhodli pro zkušeného Jindru Ekla, který umí vést rozhovory s největšími světovými hvězdami, a mladého a nadějného Jakuba Kotka,“ okomentovala chystané změny Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio. A dodala: „Ostříleného Pavla Cejnara jsme ve vysílacím čase posunuli tak, aby právě on přebíral směnu po Ranní show Evropy 2.“

 

Afterparty s Pavel Cejnarem

Osvědčený a uznávaný moderátor Pavel Cejnar se vrací do silného dopoledního vysílacího času, jeho Afterparty plynule naváže na Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Pořad poběží každý všední den od 9 do 11 hodin. „Návrat do Afterparty Evropy 2 pro mě znamená po necelých dvou letech vstávání, snídani v rádiu a občas přípravu Afterpárků pro off-air kolegy v rádiu. Těším se na všechny, co se mnou budou sdílet dopolední směnu, a slibuji, že budu hrát jen samé skvělé hudební pecky a předávat potřebnou dopolední energii,“ doplnil Pavel Cejnar. Posluchači se nemusí bát, že by přišli o své oblíbené rubriky „Kdo, co, kde, kdy a s kým“ a „Flashback Evropy 2“. Obě se přesunou spolu s moderátorem do nového vysílacího času.

 

MaXXimum muziky s Jindrou Eklem

Není žádným tajemstvím, že Jindra Ekl na Evropě 2 v minulosti již působil. Velmi často tvořil dvojici s Tomášem Zástěrou, moderoval také například nejprestižnější hitparádu českého éteru – Evropa 2 Music Chart nebo digitální pořad Evropa 2 Unplugged. Po odchodu z rádia pracoval pro DVTV nebo Prima Cool. Ke svému návratu po třech letech Jindra Ekl uvedl: „O vysílání na legendární Evropě 2 sní určitě spousta moderátorů. Mně se to už jednou splnilo a teď se mi to plní podruhé. Evropa 2 byla mojí úplně první zastávkou v mediálním světě a můj návrat na ni beru jako “návrat domů”. Moc se těším na své staronové kolegy a na naše parádní posluchače.“ Součástí nového MaXXima muziky, s vysílacím časem 11 do 13 hodin, bude hudební rubrika „Kultovka Evropy 2“, v níž moderátor pouští vybraný legendární song. Od 5. února se pak posluchači mohou těšit ještě na novou rubriku „Rap ateliér“, a to každou středu. Host si pro posluchače vybere jeden až dva songy z českého nebo slovenského rapu, hned jako první přijme pozvání respektovaná ikona Renne Dang, český rapper s vietnamskými kořeny.

 

MaXXimum muziky s Jakubem „Koťákem“ Kotkem

Novým moderátorem Evropy 2 se stane známá tvář z TV Óčko Jakub „Koťák“ Kotek, jemu bude patřit vysílací čas od 13 do 15 hodin. Dříve moderoval také Aftershow pořadu Česko Slovensko má talent, ve Snídani s Novou nebo reportáže pro TOP Star magazín. „Být součástí Evropy 2 je boží. Ani si nevzpomenu, kolikrát jsem ve škole dostal poznámku za to, že nedávám pozor, protože jsem jedním uchem poslouchal Evropu 2. Jako moderátor miluji ten pocit, kdy do poslední chvíle nevím, co řeknu. Posluchači se mohou těšit na přebytek energie a pořádnou dávku improvizace,“ řekl ke svému nástupu na Evropu 2 Jakub Kotek.

 

Iva Pavlousková
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist