HyperStudent.cz - magazín pro mladé HyperStudent.cz   DarujHracku.cz - hračky pro kluky a děvčata DarujHracku.cz   Neduhy.cz - databáze nemocí, příznaků, prevence a léčení Neduhy.cz   BabskaRada.cz - moudra ověřená mnoha generacemi BabskaRada.cz   KontaktniCocka.eu - vše o kontaktních čočkách KontaktniCocka.eu

Pokrytí ČR signálem DVB-T

mapka_cr

Dostupnost digitálního pozemního vysílání DVB-T na území ČR. Přehled multiplexů 1, 2, 3 a 4 i jednotlivých regiomálních sítí. Umístění vysílačů, mapy pokrytí signálem, přehled vysílaných programů, čísla kanálů, na kterých se vysílá, …
Aktuálně je možno pozemní cestou naladit stanice: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, Čt Déčko, Čt art, Nova, Prima, Nova Cinema, Fanda, Smichov, Telka, TV Barrandov, Prima COOL, Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Óčko Expres, Pohoda Relax, Pohoda Rebel, Šlágr TV, Inzert TV, Retro Music Television, Regionální televize CZ, KinoSvět, Metropol TV, TV Noe a několik regionálních televizí.

 

 

Pozemní digitální vysílání je již dostupné na celém území ČR (MUX 1, 2, 3). Postupně dochází k pozvolnému rozšiřování multiplexu 4 za hranice větších měst.
I tak ale nebude pokryto 100% území, protože to není technicky možno zrealizovat (bylo by to moc drahé).
Mimo hlavních multiplexů (MUX 1-4), které mají zemi pokrýt téměř celoplošně, ještě postupně startují tzv. regionální sítě.

Uváděné dosahy vysílačů a jejich pokrytí v mapkách jsou pouze odvozením z matematického modelu a nikoliv z praxe. Ve skutečnosti je dostupnost signálu převážně větší, než naznačují oficiální údaje.

Do konce roku 2012 se ve státech EU vypnuly poslední analogové vysílače. Kdo nemá televizor s vestavěným digitálním tunerem (IDTV) nebo set-top-box, již nemůže sledovat pozemní televizní vysílání (samozřejmě tu je ještě možnost přijímat signál pomocí satelitu, kabelového či IPTV operátora).

Většina prodejců nabízí službu zapůjčení set-top-boxu. Můžete si tak ještě před koupí ověřit, že je právě u vás možno naladit pozemní digitální vysílání.

 
 

Interaktivní mapa pokrytí DVB-T:
Interaktivní mapa pokrytí DVB-T
 
Zobrazit interaktivní mapu přes celou obrazovku

 
 


Multiplexy:

Multiplex 1 (veřejnoprávní multiplex)
Provozovatel: Česká televize
Programy: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
TV ČT 1TV ČT 2TV ČT 24TV ČT 4

 

Multiplex 2
Provozovatel: České Radiokomunikace a.s.
Programy: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
TV NovaTV PrimaTV Nova CinemaPrima COOL

 


Multiplex 3
Provozovatel: Czech Digital Group
Programy: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
(Regionálně: TV ZAK v oblasti západočeského kraje, Polar na Ostravsku, Jihočeská televize v regionu České Budějovice, TV Morava z Pradědu, Východočeská televize V1, Sport 5 v Praze)
Prima LovePrima ZOOMHudební stanice ÓčkoHudební televize Óčko GoldŠlágr TVČt :D (Déčko)Čt artRadio Proglas
TV ZAKJihočeská televizeVýchodočeská televizeSport 5

 

Multiplex 4
Provozovatel: Digital Broadcasting s.r.o.
Programy: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
TV FandaTV SmíchovTelkaNova CinemaPohoda RelaxPohoda RebelInzert TV

 

Regionální síť 4
Provozovatel: Prague Digital TV
Kanál: 46 (674 MHz), polarizace H
Vysílače: Praha – Ládví, Strahov a Zelený Pruh
Programy: Metropol TV, TV Noe, Retro Music Television, Regionální televize CZ, KinoSvět, Slovak Sport TV a Rádio Dechovka
TV MetropolTV NoeRetro Music TelevisionRegionální televize CZKino SvětSLOVAK SPORT.TV

 

Regionální síť 7
Provozovatel: Progress Digital
Programy: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD (v MPEG-4/HD), Retro Music Television (MPEG-2/SD), ČT :D (Déčko), ČT Art
TV ČT 1 HDTV ČT 2 HDTV ČT 4 Sport HDRetro Music TelevisionČt :D (Déčko)Čt art

 

Regionální síť 12
Provozovatel: Czech Digital Group
Programy: Prima Cool HD a Óčko Expres HD
Prima Cool HDÓčko Expres HD

 
 
 

Brno

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 29 (Hády, Barvičova, Kojál) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 40 (Hády, Barvičova, Kojál) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 59 (Hády, Barvičova, Kojál) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 64 (Barvičova) mapa

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 47 (Jihlavská, Barvičova)

 
 

České Budějovice
multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 49 (Kleť) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 39 (Kleť) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, Jihočeská televize a Rádio Proglas.

kanál 22 (Kleť) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 25 (Kleť)

regionální síť 1: regionálnítelevize.cz, Óčko, TV NOE, Šlágr TV
kanál 29 (Včelná)

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 32 (Kleť)

 
 

Domažlice

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 34 (Vraní vrch) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 48 (Vraní vrch) mapa

 
 

Frýdek-Místek

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 54 (Lysá hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 39 (Lysá hora) mapa

 
 

Cheb

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 36 (Zelená hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 35 (Zelená hora) mapa

 
 

Chomutov

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 33 (Jedlová hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 58 (Jedlová hora) mapa

 
 

Jáchymov

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 36 (Klínovec) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 35 (Klínovec) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 45

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 50 (Klínovec)

 
 

Jeseník

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 36 (Praděd) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 53 (Praděd) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, ČT :D/ČT art, Active TV, R1 Morava (každý všední den 17:30-17:55 na Prima Love) a Rádio Proglas.
kanál 51 (Praděd) mapa

 
 

Jihlava

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 33 (Javořice) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 35 (Javořice) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 30 (Javořice) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 42

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 50 (Jeníkov)

 
 

Liberec

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 43 (Ještěd) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 52 (Ještěd) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, Východočeská televize V1 a Rádio Proglas.
kanál 60 (Ještěd) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 25 (Jablonec nad Nisou) mapa

Regionální síť 3: Regionálnítelevize.cz, TV NOE, RTM
kanál 32 (Liberec, skokanské můstky)
kanál 46 (Jablonec nad Nisou, radnice)

 
 

Klimkovice

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 54

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 39

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 32

 
 

Mikulov

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 29 (Děvín) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 40 (Děvín) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 49 (Děvín)

 
 

Ostrava

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 54 (Hladnov) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 37 (Hladnov, Hoš?álkovice, Lysá hora) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, Polar, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 48 (Hoš?álkovice, Hladnov) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 45 (Lanová) mapa

Local TV Plus: LTV Plus
kanál 28, 59 (Klimkovice): mapa

 
 

Olomouc
regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 50 (Slavonín)

 
 

Pardubice

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 32 (Krásné) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 39 (Krásné) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, Východočeská televize V1 a Rádio Proglas
kanál 34 (Krásné) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 45 (Hradec Králové – Chlum) mapa

 
 

Plzeň

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 34 (Krašov) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 48 (Krašov) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, TV ZAK a Rádio Proglas
kanál 52 (Krašov, Košutka) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 56 (Košutka)

Regionální síť 1: Regionálnítelevize.cz, TV NOE, Plzeňská 1, Retro Music Television
kanál 37 (Košutka, výkon 2 kW)

Regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 38 (vodárna)

 
 

Praha

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 53 (Cukrák, Žižkov) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 41 (Cukrák, Žižkov) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, Sport 5 a Rádio Proglas.
kanál 59 (Cukrák, Žižkov) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 42 (Olšanská, Novodvorská) mapa

Regionální síť 4: Metropol TV, TV Noe, Retro Music Television, Regionální televize CZ, KinoSvět, Slovak Sport TV a Rádio Dechovka
kanál 46 (Ládví, Strahov a Zelený Pruh)

Regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 37 (Ládví, Novodvorská)

Regionální síť 12: Prima Cool HD a Óčko Expres HD
kanál 47 (Praha – město)

 
 

Sušice

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 49 (Svatobor) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 48 (Svatobor) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, TV ZAK a Rádio Proglas
kanál 52 (Svatobor) mapa

 
 

Trutnov

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 40 (Černá Hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 61 (Černá Hora) (Jedlová hora) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, Východočeská televize V1 a Rádio Proglas
kanál 60 (Černá Hora) mapa

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 21 (Černá hora)

 
 

Ústí nad Labem

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 33 (Buková hora) (Jedlová hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 58 (Buková hora) (Jedlová hora) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 55 (Buková hora) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 30

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 21 (Krušnohorská)

 
 

Valašské Klobouky

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 33 (Plošiny) mapa

 
 

Vimperk

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 49 (Mařský vrch) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 39 (Mařský vrch) mapa

 
 

Votice

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 53 (Mezivrata) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 41 (Mezivrata) mapa

 
 

Zlín

multiplex 1: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport (7 stanic Českého rozhlasu)
kanál 33 (Tlustá hora) mapa

multiplex 2: Nova, Prima, Nova Cinema, TV Barrandov, Prima COOL
kanál 49 (Tlustá hora) mapa

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 25 (Tlustá hora) mapa

multiplex 4: TV Fanda, TV Smíchov, Telka TV, Nova Cinema, Pohoda RELAX, Pohoda REBEL a Inzert TV
kanál 42

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 41 (Segment)

 
 

Karlovy Vary

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art, TV ZAK a Rádio Proglas
kanál 60 (Tři Kříže) mapa

 
 

Znojmo

multiplex 3: Prima Love, Prima ZOOM, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, Active TV, ČT :D/ČT art a Rádio Proglas.
kanál 49 (Kraví hora) mapa

 
 

Příbram

reginální síť 1: TV FONKA, regionálnítelevize.cz, Retro Music Television, Šlágr TV
kanál 46 (Hvězdárna)

 
 

Benešov

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 23 (Kozmice)

 
 

Uherské Hradiště

regionální síť 7: ČT1 HD, ČT2 HD a ČT Sport HD a Retro Music Television
kanál 41 (Rovnina)

 
 


Externí mapy: www.radiokomunikace.cz


Aktualizováno k 28. 10. 2013




TOPlist