Prima Play

Prima Play

Prima Play je online archiv televizních pořadů TV stanic Prima Family, Prima COOL a Prima Love. Naleznete ho na adrese www.PrimaPLAY.cz respektive play.iprima.cz.

 

 

 

 

 

TV Prima na svém www portále PrimaPlay.cz zdarma nabízí televizním divákům vlastní i akviziční tvorbu.

 

Pozitivním pro televizní diváky je fakt, že pokud by jim některý oblíbený pořad z programové nabídky televizních kanálů Prima Group (tj. Prima family, Prima COOL, Prima love) unikl, najdou ho online na čtvrtém kanálu – PrimaPLAY.

 

Obsah PrimaPLAY je výhradně zdarma a bez registrace. Pořady, které byly dostupné ve videoarchivu na www.iprima.cz, diváci nově naleznou na PrimaPLAY. Nový obsah bude přibývat postupně, vždy týž večer po odvysílání pořadu.

 

V archivu televize Prima naleznete: seriály, reality show, zábavné pořady, vaření, lifestyle, dokumenty i zpravodajství.

 

Mezi nejoblíbenější televizní pořady na PrimaPlay patří: Ano, šéfe!, Jak se staví sen, Přešlapy, Prostřeno!, Autosalon, Jste to co jíte, Top Star Magazín, Cesty domů, Krimi Zprávy, Velmi křehké vztahy, Farmář hledá ženu, Partička, VIP zprávy, Hotel Paradise, VIP Prostřeno!, Zprávy FTV Prima, Hříšná láska a mnohé další.

 

Videa jsou na PrimaPLAY ve dvou kvalitách – 0,5 Mb/s a 1 Mb/s.

 

PrimaPLAY má řadu dalších zajímavých funkcionalit. Uživatelé Facebooku mají možnost dát „Like“ jejich oblíbenému pořadu a zároveň mají možnost dát vědět přátelům, přímo na stránkách PrimaPLAY, co sledují.

 

Prima Play je internetový video portál, obdobný jako Voyo.cz od TV Nova. Na rozdíl od Voyo.cz je PrimaPlay bezplatný a bez nutnosti registrace.

 

 
TOPlist