Skylink karta

Skylink

Nejrozšířenější satelitní platforma v České a Slovenské republice přinášející bezplatné i placené digitální satelitní televizní stanice v klasickém i vysokém HD rozlišení obrazu. Vysílá z družice Astra 3B na pozici 23,5°E. Patří do lucemburské satelitní společnosti M7 Group.

 

 


 

Skylink je největší provozovatel digitálního satelitního televizního vysílání v ČR a SR. Ke svému šíření užívá primárně družici Astra 3B na pozici 23,5°E. Některé stanice jsou distribuovány i ze satelitu Astra 19,2°E.
Skylink společně s dříve konkurenčním CS Linkem patří do lucemburské společnosti M77 Group.

 

 

Základní nabídka televizních programů

Zdarma můžete prostřednictví karty Skylink sledovat kolem třiceti základních českých a slovenských kanálů. A to jak v klasickém, tak i vysokém HD rozlišení. Podmínkou však je hradit servisní poplatek ve výši 29,-Kč měsíčně za provoz dekódovací karty Skylink.
Tento balíček nazvaný DIGITAL obsahuje například: ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, ČT1 HD, ČT4 HD, Nova, Nova Cinema, FANDA, Nova HD, Prima family, Prima family HD, Prima COOL, Prima LOVE, TV Barrandov, Retro Music Television, Óčko, Noe TV, STV Jednotka, STV Dvojka, Markíza, Markíza HD, TV JOJ, Doma, DAJTO, JOJ Plus, TA3, TV8, Fashion TV, STIL TV, CETV, regionalnitelevize.cz, TV Lux, SLOVAK.SPORT.TV (promo)

 

 

Balíčky placených programů

Atraktivní prémiové programové balíčky plné sportu, filmů, dokumentů, pohádek, hudby i erotiky můžete zakoupit na jeden měsíc a déle. Platba probíhá přes SIPO, inkaso, trvalý příkaz, GoPay, Tipsport, kartou, složenkou nebo některý z mnoha dalších platebních způsobů.

 • MINI – Eurosport, Film+, CS Film, AXN, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History, duck tv, CS Mini, Spice
 •  

 • MULTI – Eurosport, Eurosport 2, Nova Sport, Sport 1, SPORT 5, Golf Channel, FILMBOX, FILMBOX PLUS, Film+, MGM, CS Film, AXN, Discovery, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History, History Channel, Fishing & Hunting, duck tv, JimJam, CS Mini, Disney Channel, MTV, Spice, LEO TV, Private Spice
 •  

 • KOMBI – Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Nova Sport HD, Travel Channel HD, Penthouse HD, Nat Geo Wild HD, NGC HD, Spektrum HD, MTV Live HD, Viasat HD, Eurosport, Eurosport 2, Nova Sport, Sport 1, Sport 2, SPORT 5, Golf Channel, FILMBOX, FILMBOX PLUS, Film+, MGM, CS Film, AXN, Discovery, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History, History Channel, Fishing & Hunting, TV Paprika (SD-MPEG4), duck tv, JimJam, CS Mini, Disney Channel, MTV, Spice, LEO TV, Private Spice
 •  

 • HD PLUS – Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Nova Sport HD, Travel Channel HD, Penthouse HD1, Nat Geo Wild HD, NGC HD, Spektrum HD, MTV Live HD, Viasat HD, FILMBOX HD, Discovery HD Showcase, History Channel HD, Brava HDTV, iConcerts HD, Deluxe Lounge HD, Unitel Classica HD
 •  

 • MULTI HD – Cenově zvýhodněná kombinace balíčků KOMBI a HD PLUS
 •  

 • Mixbox – FILMBOX HD, Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, EroX HD, EroXX HD, EroXXX HD
 •  

 • FLEXI 7 – Umožňuje sestavení vlastního balíčku sedmi programů z nabídky balíčku MULTI HD.
 •  

 • KOMPLET – Všechny programy z nabídky Skylinku
 •  

 • Prémiové (samostatně volitelné TV programy) – Film Europe Channel, CS Film, CS Mini, HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD, Cinemax, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Hustler, Man-X

 

 

Skylink karta

Karta Skylink Standard HD (Irdeto) – je aktuálně k dostání na trhu a umožňuje využívání všech služeb satelitního operátora Skylink. Funguje již na novém dekódovacím systému Irdeto.

 

Karta Skylink VÝMĚNA (ICE) – pro majitele starých přístupových karet Skylink CryptoWorks (dříve Trade and Technology) a CS Link přináší Skylink akci, při které je možné vyměnit stávající dekódovací kartu za novou, pracující v nastupujícím systému Irdeto.
Skylink ICE je zkratkou „Irdeto CryptoWorks Embeded“, to znamená, že se nová Irdeto karta tváří ve starém přijímači jako původní karta CryptoWorks. Kartu ICE tedy můžete použít jak ve straších přijímačích a modulech se systémem CryptoWorks, tak i v nových HD přijímačích s dekodérem Irdeto.
Registraci karty Skylink Výměna provedete na webu www.skylink.cz, kde zadáte číslo staré i nové karty. Informace z té staré přejdou do nové a původní karta přestane fungovat. Karta Skylink Výměna stojí 600,- Kč / 24,- eur.

 

Karta Skylink CryptoWorks (dříve Trade and Technology) – funguje na již nepodporované technologii kódovaní a proto jsou tyto karty postupně vyměňovány. Na karty sytému CryptoWorks již není možné předplatit žádné stanice ani přijímat pořady v HD kvalitě. Provoz těchto karet je postupně utlumován.

 

Karta Skylink NEXT (ICE) - je určena zákazníkům Skylinku, kteří mají zájem o využívání služby Druhá karta, která umožní příjem placených služeb současně a nezávisle na dvou televizorech v rámci jedné domácnosti.

 

 

Skylink servisní poplatek

Od 1. 9. 2012 byl zaveden jednotný Servisní poplatek v hodnotě 29,-Kč/měsíc (resp. 348 Kč za rok), který se platí za každou jednotlivou dekódovací kartu (pokud má tedy rodina například dva satelitní přijímače s vloženými dekódovacími kartami Skylink, musí tento poplatek platit dvakrát). Od poplatku jsou na 12 měsíců oproštěny nově zaregistrované karty. Platit se nemusí ani za karty na kterých je objednán některý z placených balíčků. Servisní poplatek je totiž automaticky zahrnut do ceny placených balíčků.
Servisní poplatek slouží k pokrytí nákladů na provoz, administraci, technické zajištění a podporu poskytování služeb satelitní televize CS Link/Skylink včetně provozu zákaznického servisu.

 

 

Historie Skylink

Společnost Skylink vznikla sloučením české satelitní platformy Trade & Technology (T&T) a slovenského Skylinku. Velké oblíbenosti a masovému rozšíření této platformy nahrál fakt, že nabízela základní programovou nabídku zdarma. Obrovské penetraci satelitního příjmu na území České a Slovenské republiky napomohly i průtahy s pozemní digitalizací televizního vysílání DVB-T.
V roce 2001 došlo k fúzi bývalých rivalů – původního provozovatele Skylinku, společnosti TradeTec, a provozovatele CS Linku, firmy Media Vision, do lucemburské „matky“ M77 Group.

 

 

M7 Group

Firma M7 Group SA byla založena v říjnu roku 2009 ve Velkovévodství Lucembursko a patří k poskytovatelům satelitního televizního vysílání pro spotřebitele a zákazníky z řad firem. Firma M7 Group provozuje následující značky: CanalDigitaal v Nizozemí, TV Vlaanderen ve Flandrech, TéléSAT pro francouzsky mluvící obyvatele Belgie a Lucemburska, AustriaSat a HD Austria v Rakousku a Skylink a CS Link v České republice a na Slovensku.

 

 

Pozor, často je název Skylink chybně vyhledáván pomocí tvarů: sky link, skylin, skilink, skyling, skaylink, …

 
2 Responses to Skylink karta

 1. Pavel Hroch napsal:

  Zakoupil jsem satelitní přijimač jako komplet spolu s dek.Cryproworks a kartou Cs link v neomezenou se zákl.balíčkem českých a slovenských programů,a to v listopadu 2011.V současné době již nefungují některé Slovenské programy.Přístroj jako celek bude ještě jeden rok v záruce.Mohu požadovat bezplatnou výměnu karty CS link,nebo požadovat vrácení peněz za špatně fungující přístroj?

 2. Josef napsal:

  Slovenské programy letos změnily vysílací parametry, zkuste je naladit na nových frekvencích.
  Do listopadu roku 2013 by Vám měla karta fungovat bez potřeby platit servisní poplatek.
  Příjem bezplatných programů Vám tedy funguje dále bez omezení a bez ohledu na to, že se jedná o CryptoWorks – jen je nutno přeladit (mělo by vám běžet více jak 25 Českých a Slovenských programů).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist