Summer Camp Evropy 2 – letní akce se sloganem „Tábor, na který nezapomeneš!“

Rádio Evropa 2

Hudební rádio Evropa 2 odstartovalo 4. ročník projektu Summer Camp Evropy 2. Role hlavního vedoucího se opět ujme moderátor a celoživotní táborník Tomáš Zástěra, který se nedávno účastnil drsné reality show Survivor.

 


 

Pro děti bude mít připravený nabitý týden plný workshopů a hvězdných hostů. Letní akce se sloganem „Tábor, na který nezapomeneš!“ proběhne v nádherném prostředí Prachovských skal v termínu 14. – 20. srpna.

 

Účast na táboře je možné získat pouze v soutěži na webu Evropa2.cz. Nyní až do 10. dubna probíhá první vlna zasílání přihlášek. Druhé kolo soutěže proběhne od 2. do 15. května. Úkolem soutěžících je nahrát na stránku fotku na téma Ukaž, jaký jsi táborník. „Doporučil bych dětem se hodně zamyslet nad tím, jakou fotku pošlou jako přihlášku. Již loni byl obrovský nával v soutěží o účast, letos to bude ještě větší masakr,“ vzkazuje Tomáš Zástěra všem zájemcům.

 

Na tábor dorazí řada hvězdných hostů ať už z řad moderátorů Evropy 2, tak i hudebních. Účastníci se mohou těšit na živá vystoupení interpretů, které posluchači velmi dobře znají z vysílání, a zároveň jsou držiteli Hudebních cen Evropy 2. Kdo to bude, bude pro děti velkým překvapením. Jedno celé odpoledne bude Evropa 2 vysílat přímo z kempu. Děti uvidí při práci oblíbené moderátory, navíc si samy vyzkouší jejich práci v živých vstupech.

 

Iva Pavlousková
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist